Akülü Makaslı Vinç Kiralama

Akülü Makaslı Vinç Kiralama


Akülü Makaslı VinçAkülü Makaslı Vinç; temizlik, tabela, ufak çaplı onarım, kaba inşaat sonrası ince işler, tüm şantiye ortamları, dış cephe ve iç mekan çalışmaları, çelik, alüminyum elektrik, mekanik, havalandırma, boya, temizlik, enerji, reklam, medya, iletişim, mimarlık, mühendislik, restorasyon, dekorasyon, izolasyon firmalarının tercih ettiği fabrika veya ihtiyaç duyulan iç cephe ve dış cephe içlerinde güvenle çalışan dikey platformlardır. Araçsız olarak,  traksiyonel aküler ile ileri geri yukarı aşağı hareketleri sağlayarak yük ve eşya taşıyabilen vinç türü olup zamandan ve insan gücünden tasarruf ettirerek firmalara yüksek ölçüde kazanç sağlamaktadır.

Akülü Makaslı Vinçler büyük vinçlerin giremediği dar ortamlarda rahatlıkla çalışılabilirler, makaslı platformlar değişik yükseklik ve kapasiteye sahiptir, bu sebeple makaslı platform kiralamadan önce ne kadar yükseklikte çalışacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Akülü makaslı vinç kiralama için istenilen yüksekliğe erişebilecek vinçlere sahip olan Avrupa Vinç ilk tercihiniz olsun.

Geniş Vinç flosu, istenilen türde akülü makaslı vinç türleriyle, ileri teknolojik ürünleri, deneyimli ve eğitimli personeli ile zamanında iş görme, hizmette müşteri memnuniyetini ilke edinen Avrupa Vinç geçmiş deneyimini ve tecrübelerini birleştirerek bugünkü konumuna sizlerin memnuniyeti ile gelmiştir.