Teleskopik Mobil Vinç

Teleskopik Mobil Vinç


Teleskopik Mobil VinçKaldırma yeteneği olan Teleskopik Mobil Vinçler, düşey ve yatay harekete sahip olup, yük çeşidi fark etmeksizin tüm tonajlı olup, en ağır işlerin üstesinden gelebilen güçlü bir vinç türüdür. Yerinden oynatılamayan, ağır işler için de ideal bir vinç türü olan teleskopik vinç bulunduğu zemine batma ya da gömülme durumu ile karşı karşıya kalan iş makinelerinin yada benzeri ağırlıklı malzemelerinizin kurtarılmasında önemli bir yer arz eden teleskopik mobil vinç çeşitlerimizin ağırlık kaldırma kapasitesine göre farklılık göstermektedir.

Bum uzunlukları 10–80 metre arasında ya da daha uzun metrelerde ve kapasiteleri de 10ton 150 ton arasında değişir. Pinyon dişli üzerinde 360 derece dönebilen tipleri olduğu gibi, 180 derecelik dönüş yapan teleskopik vinç çeşitleri daha çok kullanılır. Ön ve arkaya ilave edilen destek ayaklarıyla ağır yükler kaldırılabilir. Bunların yanı sıra bu vinçler 53 metre ana bom ve 27 metre (40 derece açı verilebilen) hidrolik jib bomu ile dikeyde kanca altı 81 metre yüksekliğe, yatayda 62 metre gibi inanılmaz mesafelere ulaşabilmektedirler.

İstanbul'da Avrupa Vinç Kiralık Teleskopik Mobil Vinç hizmeti vermektedir. Bu hizmetten faydalanmak isterseniz vinç seçiminizi yapmamız için deneyimli personellerimizden destek alabilirsiniz.

Geniş makine parkuru, ekonomik çözümler ve iş güvenliği için Avrupa Vinç her zaman bir tık ötenizde.