Dizel Makaslı Vinç Kiralama

Dizel Makaslı Vinç Kiralama


Dizel Makaslı VinçDizel Makaslı Vinç, makaslı platformların dizel modeli olup yürüme kapasitesi diğer makaslı platformlara göre daha hızlı ve seridir.

Dizel Makaslı Vinç engebeli arazi tipi makaslı platformlar dayanıklı, inşaat için tasarlanmış etkin bir patinaj kontrolüne sahip olarak bu özellikleri ile açık hava şantiyelerinin zorlu koşullarında verimliliği artırmak için ideal makinelerdir. İç ve dış mekanlarda metrelerce yukarı sorunsuzca ulaşmak için tercih edilen kiralık dizel makaslı vinç sayesinde müşteriler hem maddi kar sağlamakta hem de çalışanların hayatlarını tehlikeye atmadan işlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktadırlar. İnşaat, mimarlık, üst geçit onarımı ve statlardaki onarımlarda daha çok tercih edilen dizel makaslı vinç hayatımızı kolaylaştırarak işlerimizi daha kısa sürede bitirerek zamandan tasarruf ettirmektedir.

En zor hava şartlarında ve engebeli zeminlerde kullanılan dizel makaslı vinç güvenilir şekilde işleri halletmeyi sağlamaktadır. Şantiyelerde kullanılan platformların farklı yerlerde farklı yükseklik özelliklere sahip olması gerekmektedir. Fakat her ihtiyaç olacak makineyi tek tek almaya kalkarsa çok maliyetli bir bütçe ile karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden daimi de olsa belirli süreler için kullanılacak da olsa firmalar satın almak yerine kiralamayı daha çok tercih etmektedirler.

Avrupa Vinç ile anlaşarak dizel makaslı vinç kiralama hizmetimizden faydalanarak işlerinizi sorunsuzca halledebilirsiniz. Çalışanların hayatını tehlikeye atmadan, sigortalı bir şekilde,tüm yasal prosedürleri yerine getirerek, gereksiz yorgunluklar yaşamadan, son teknoloji makineler ile imkansız görünen işleri hiç zorlanmadan çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz.