Mini Paletli Vinç Kiralama

Mini Paletli Vinç Kiralama


Mini Paletli Vinç KiralamaÖrümcek Vinç olarak da bilinen Mini Paletli Vinç; dış cephe kaplama,çelik, cam, ahşap kaplama gibi kullanım alanları olup, kat zeminine zarar vermeden, dar ve kısıtlı alanlarda taşıma ve kaldırma hizmeti veren vinç türüdür.

Türkiye’de az bulunan yeni teknolojideki mini paletli vinçler dar girişleri olan kısıtlı alanlarda kolaylıkla çıkmaktadır. Manevra kabiliyetleri oldukça başarılı olan mini paletli vinçler, hafif mekanizmasıyla kat aralarında ve her türlü zemin yapıda rahatlıkla çalışırlar.Tüm bu hassasiyetleri önemseyerek ve işimizi en ince ayrıntısına kadar takip ediyoruz. Avrupa Vinç ile Mini Paletli Vinç Kiralama Hizmeti için Hemen bizimle iletişime geçin. İşinizi hızlandırmak için sizlere hemen çözüm olalım.

Mini Paletli Vinç Kiralama işlerinize yönelik en uygun fiyat garantisi ve deneyimli kadromuzla, kaliteyi uygun fiyata almak için önceliğiniz olalım. İstanbul Avrupa Yakası Vinç Kiralama ve İstanbul Anadolu Yakası Vinç Kiralama hizmeti için öncelikli tercihiniz Avrupa Vinç. Uzman kadromuz ve alanında deneyimli çalışanlarımızla İstanbul Bahçelievler'de Vinç Kiralama Hizmeti vermekteyiz.