Kiralık Vinç


Kiralık VinçAvrupa Vinç ailesi Türkiye’nin hemen hemen her yerine vinç hizmeti veren kurumsal bir şirket olup, İstanbul’ da vinç sektörünün önderi ve öncüsü konumundadır. Vinç operatörlerimizin aldığı eğitimler ve yılların vermiş olduğu saha tecrübelerimizle, kiralık vinç hizmetini sıfır hata ile tamamlıyoruz. Vinçlerimizi kullanan kişiler, müşterilerimizin değerli eşyalarının taşınmasında en ufak bir hata olmaması için her türlü eğitime ve tecrübeye sahip güvenilir kişiler arasından seçilmiştir.

Avrupa Vinç olarak makine taşımacılığı, jeneratör taşımacılığı, ATM kabin taşımacılığı, konteynır taşımacılığı, iş makineleri, cam montajları, pres makineleri, pvc makineleri gibi birçok alana hizmet verip kaldırma ve taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Avrupa Vinç ağır cisimleri sadece kaldırmakta değil bununla birlikte istediğiniz yere taşıyarak kiralık vinç hizmeti de vermektedir. Kiralık Vinç Hizmeti ile Avrupa Vinç çalışanları, değişen teknolojiyle yeni sistemleri entegreli olarak kullanarak, kaliteli ve ekonomik hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin eşyalarını tıpkı vermiş olduğunuz gibi hiçbir zarara uğratmadan istenilen yere vaktinde ulaştırıp; tecrübeli personelimiz, gelişen ve yenilenen araçlarımız ile kiralık vinç hizmetinin en iyisini gerçekleştirmemiz yegane amacımızdır.